Vil du annoncere på Bogpriser.dk, skriv til os her
Bogen “The Scarred Woman” af Jussi Adler-Olsen; Bogen “The Scarred Woman (Selfies)” af Jussi Adler-Olsen; Bogen “The Scarred Woman (Selfies)” af Jussi Adler-Olsen;

The Scarred Woman (Selfies)

af Jussi Adler-Olsen

Forhandlere af bogen “The Scarred Woman”

Boghandel Pris Fragt Fragt 1 Fragt 2 Levering Total
kr. 229,50
Fragt 1: kr. 0,00
Fragt 2: kr. 0,00
Levering: 1-2 dage
kr. 0,00 kr. 0,00 1-2 dage kr. 229,50 Vis
Pris:kr. 229,50 Fragt 1 (i)

Fragt: kr. 0,00
Levering: 1-2 dage
Fragt 2 (i)

Fragt: kr. 0,00
Levering: 1-2 dage
kr. 229,95
Fragt 1: kr. 0,00
Fragt 2: kr. 0,00
Levering: 1-2 dage
kr. 0,00 kr. 0,00 1-2 dage kr. 229,95 Vis
Pris:kr. 229,95 Fragt 1 (i)

Fragt: kr. 0,00
Levering: 1-2 dage
Fragt 2 (i)

Fragt: kr. 0,00
Levering: 1-2 dage

Bogtype: Hardback, Udgivelsesår: 2017

Quercus Publishing / ISBN 9781784295967

Beskrivelse:

Forhandlere af bogen “The Scarred Woman (Selfies)”

Boghandel Pris Fragt Fragt 1 Fragt 2 Levering Total
kr. 189,95
Fragt 1: kr. 29,95
Fragt 2: kr. 0,00
Levering: 1-2 dage
kr. 29,95 kr. 0,00 1-2 dage kr. 219,90 Vis
Pris:kr. 189,95 Fragt 1 (i)

Fragt: kr. 29,95
Levering: 1-2 dage
Fragt 2 (i)

Fragt: kr. 0,00
Levering: 1-2 dage
kr. 189,00
Fragt 1: kr. 39,95
Fragt 2: -
Levering:
kr. 39,95 - kr. 228,95 Vis
Pris:kr. 189,00 Fragt 1 (i)

Fragt: kr. 39,95
Levering:
Fragt 2 (i)

Fragt: -
Levering:
kr. 169,70
Fragt 1: kr. 30,00
Fragt 2: kr. 0,00
Levering: Ukendt
kr. 30,00 kr. 0,00 Ukendt kr. 199,70 Vis
Pris:kr. 169,70 Fragt 1 (i)

Fragt: kr. 30,00
Levering: Ukendt
Fragt 2 (i)

Fragt: kr. 0,00
Levering: Ukendt

Bogtype: Paperback, Udgivelsesår: 2017, Udgave: 0

Quercus Publishing / ISBN 9781784295998

Beskrivelse: Syvende bind i serien om Carl Mørck og afdeling Q: "Selfies". - The international no. 1 bestseller returns with his most captivating and suspenseful novel yet - perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbø. In a Copenhagen park the body of an elderly woman is discovered. Though the case bears a striking resemblance to another unsolved homicide from over a decade ago, the police cannot find any connection between the two victims. Across town a group of young women are being hunted down. The attacks seem random, but could these brutal acts of violence be related? Detective Carl Mørck of Department Q is charged with solving the mystery. Back at headquarters, Carl and his team are under pressure to deliver results: failure to meet his superiors' expectations will mean the end of Department Q. Solving the case, however, is not their only concern. After a breakdown, their colleague Rose is struggling to deal with the ghosts of her past - a past seemingly connected to one of the division's most sinister case-files. It is up to Carl, Assad and Gordon to unearth the dark and violent truth plaguing Rose before it is too late.

Forhandlere af bogen “The Scarred Woman (Selfies)”

Boghandel Pris Fragt Fragt 1 Fragt 2 Levering Total
kr. 84,95
Fragt 1: kr. 29,95
Fragt 2: kr. 0,00
Levering: +10 dage
kr. 29,95 kr. 0,00 +10 dage kr. 114,90 Vis
Pris:kr. 84,95 Fragt 1 (i)

Fragt: kr. 29,95
Levering: +10 dage
Fragt 2 (i)

Fragt: kr. 0,00
Levering: +10 dage
kr. 118,00
Fragt 1: kr. 30,00
Fragt 2: kr. 0,00
Levering: 3-5 dage
kr. 30,00 kr. 0,00 3-5 dage kr. 148,00 Vis
Pris:kr. 118,00 Fragt 1 (i)

Fragt: kr. 30,00
Levering: 3-5 dage
Fragt 2 (i)

Fragt: kr. 0,00
Levering: 3-5 dage

Bogtype: Paperback, Udgivelsesår: 2018, Udgave: 0

Quercus Publishing / ISBN 9781784299798

Beskrivelse: Syvende bind i serien om Carl Mørck og afdeling Q: "Selfies". - The international no. 1 bestseller returns with his most captivating and suspenseful novel yet - perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbø. In a Copenhagen park the body of an elderly woman is discovered. Though the case bears a striking resemblance to another unsolved homicide from over a decade ago, the police cannot find any connection between the two victims. Across town a group of young women are being hunted down. The attacks seem random, but could these brutal acts of violence be related? Detective Carl Mørck of Department Q is charged with solving the mystery. Back at headquarters, Carl and his team are under pressure to deliver results: failure to meet his superiors' expectations will mean the end of Department Q. Solving the case, however, is not their only concern. After a breakdown, their colleague Rose is struggling to deal with the ghosts of her past - a past seemingly connected to one of the division's most sinister case-files. It is up to Carl, Assad and Gordon to unearth the dark and violent truth plaguing Rose before it is too late.