Vil du annoncere på Bogpriser.dk, skriv til os her
Bogen “Mercy” af Jussi Adler-Olsen; Bogen “Mercy” af Jussi Adler-Olsen;

Forhandlere af bogen “Mercy”

Boghandel Pris Fragt Fragt 1 Fragt 2 Levering Total
kr. 112,10
Fragt 1: kr. 25,00
Fragt 2: kr. 0,00
Levering: 3-5 dage
kr. 25,00 kr. 0,00 3-5 dage kr. 137,10 Vis
Pris:kr. 112,10 Fragt 1 (i)

Fragt: kr. 25,00
Levering: 3-5 dage
Fragt 2 (i)

Fragt: kr. 0,00
Levering: 3-5 dage
kr. 119,95
Fragt 1: kr. 29,95
Fragt 2: kr. 0,00
Levering: 1-2 dage
kr. 29,95 kr. 0,00 1-2 dage kr. 149,90 Vis
Pris:kr. 119,95 Fragt 1 (i)

Fragt: kr. 29,95
Levering: 1-2 dage
Fragt 2 (i)

Fragt: kr. 0,00
Levering: 1-2 dage
kr. 119,00
Fragt 1: kr. 39,95
Fragt 2: -
Levering:
kr. 39,95 - kr. 158,95 Vis
Pris:kr. 119,00 Fragt 1 (i)

Fragt: kr. 39,95
Levering:
Fragt 2 (i)

Fragt: -
Levering:

Bogtype: Paperback, Udgivelsesår: 2013, Udgave: 3

Penguin Books / ISBN 9781405912655

Beskrivelse: Featured in the Times Top 100 Crime & Thrillers since 1945, the gripping & unputdownable thriller from the bestselling crime writing sensation, perfect for fans of The Killing, Jo Nesbø and scandi noir. - She scratches at the walls until her fingers bleed. But there is no escaping the room. She doesn't know how long she's been there. She vows not to go mad. She will not give her captors the satisfaction. She would rather die. Copenhagen detective Carl Mørck has been taken off homicide to run a newly created department for unsolved crimes. His first case concerns politician Merete Lynggaard, who vanished five years ago. Everyone says she's dead. Everyone says it's a waste of time. He thinks they're right. But she isn't dead... yet. Can they save her in time? Dark, mysterious and gripping, Mercy establishes Jussi Adler-Olsen as the master of the Nordic thriller. Første bind i serien om Carl Mørck og afdeling Q: "Kvinden i Buret".

Forhandlere af bogen “Mercy”

Boghandel Pris Fragt Fragt 1 Fragt 2 Levering Total
kr. 79,95
Fragt 1: kr. 29,95
Fragt 2: kr. 0,00
Levering: +10 dage
kr. 29,95 kr. 0,00 +10 dage kr. 109,90 Vis
Pris:kr. 79,95 Fragt 1 (i)

Fragt: kr. 29,95
Levering: +10 dage
Fragt 2 (i)

Fragt: kr. 0,00
Levering: +10 dage
kr. 79,00
Fragt 1: kr. 39,95
Fragt 2: -
Levering:
kr. 39,95 - kr. 118,95 Vis
Pris:kr. 79,00 Fragt 1 (i)

Fragt: kr. 39,95
Levering:
Fragt 2 (i)

Fragt: -
Levering:

Bogtype: Paperback, Udgivelsesår: 2013, Udgave: 0

Penguin Books / ISBN 9781405913218

Beskrivelse: 400 sider, paperback - Første bind i serien om Carl Mørck og afdeling Q: "Kvinden i Buret".